Mūsų istorija

PIRMIAUSIA GYVŪNAI – SVARBIAUSIA GYVŪNAI.
 Mūsų krautuvėlė gimė šeimoje: gyvenome eilinius įprastus gyvenimus, kol mūsų namai pradėjo pildytis kailiniuotais šeimos nariais: pradžioje katė, Laumė, rastinukė gatvėje - o dabar visų namų valdovė, vėliau – šuo Smilga, lepūnėlė, mokanti ištirpdyti ir kiečiausią širdį.
 Turėdami dvi kailiniuotąsias šeimos nares, pradėjom aktyviai domėtis gyvūnų mityba, jų priežiūra, jai reikalingomis priemonėmis ir, kuo labiau domėjomės, tuo labiau įsitikinom, kad daiktų, skirtų augintiniams, pasiūla milžiniška, bet ne visur ir ne visada jų galima patogiai įsigyti. Todėl nusprendėm atidaryti draugišką jaukią gyvūnų prekių krautuvėlę. Išsikėlėme viziją, pasiūlyti kuo daugiau įdomių prekių, norėjome, kad mūsų krautuvėlė taptų ne tik standartinė pardavimų vieta, bet galėtų skleisti ir socialinę žinią apie tinkamą gyvūnų priežiūrą, atsakomybę ar gyvūnų globą.
 

Apie mus

Baigę mokslus gyvūnų priežiūros srityje, nenustojam gilinti žinių įvairiuose mokymuose ar sekdami naujausias tendencijas, susijusias su gyvūnais. Todėl mūsų krautuvėlėje niekada nerasite tuščių ar net gi kenksmingų produktų – tokių kaip ekonominės klasės pašarai, ar dažyti, klijuoti skanukai, nes apsilankymai pas veterinarus dėl nekokybiškos priežiūros šeimininkams daug kainuoja ne tik finansiškai, bet ir emociškai.


 Suprasdami, kad kokybiška gyvūno priežiūra nėra pigi, atrinkdami produktų asortimentą, siūlome klientui optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Visada nuoširdžiai konsultuojame apie pasiūlymus ir pasirinkimus, nes esame orientuoti ne į asmeninę naudą, o į atsakomybę už Jūsų augintinį. Tad jeigu turite klausimų – visada kreipkitės - visada padėsime rasti pigesnį, bet kokybišką produktą Jūsų augintiniui – naminei meškai ? .
Soti meška – sveika ir laimingą meška. Siekiame, kad visos naminės meškos tokios būtų!